Батарея для рації Motorola PMNN4808A R7, R7A (5000 mAh)
вверхвниз

Всі деталі проходять тестування перед прийомом та відправкою. Ми гарантуємо якість.
Акумулятор PMNN4808A для рацій Motorola R7 та R7A створений спеціально для професійних радіостанцій, гарантує високу надійність, тривалий термін служби та ефективну роботу. Батарея дозволяє рації працювати в активному режимі протягом усієї зміни, легко встановлюється та швидко замінюється навіть у польових умовах. Вбудований захист від перегріву та перезаряду підвищує безпеку та забезпечує стійку роботу при інтенсивній експлуатації.
Характеристики:
- Тип: Li-Ion
- Ємність: 5000 мАч
- Потужність: 7.4V
- Робочий ресурс: 300 циклів заряду/розряду
- Температури експлуатації: від -10°C до +60°C
- Вага, г: 230
- Габарити ВхШхГ, мм: 120 х 55 х 22
У нас Ви знайдете:
- Запчастини на рації
- Запчастини на Android
- Запчастини на iPhone
- Запчастини на iPad
- Запчастини на MacBook
- Запчастини на AirPods
- Запчастини на Apple Watch
- Запчастини на аудіо-колонки
- Витратні матеріали та інструменти для ремонту техніки
Наш менеджер проконсультує та підбере вигідну пропозицію саме для Вас!
Для постійних та оптових клієнтів – знижки! Уточнюйте у менеджера.
Доставка:
- Точки видачі Розетка
- Нова Пошта
- Самовивіз
- Кур'єр по Києву
Оплата:
- ПромОплата
- Готівка
- Післяплата
- За реквізитами
Ми доставляємо по всій Україні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна температура експлуатації | 60 град. |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Мінімальна температура експлуатації | -10 град. |
| Потужність | 5 Вт |
| Тип | Акумуляторна батарея |
| Користувацькі характеристики | |
| Версія | PMNN4808А |
| Гарантія | 6 місяців |
| Місткість | 5000 mAh |
| Основні | Запчастини для рацій Motorola |
| Сумісність | R7/R7A |
| Сумісність акумулятора | Motorola |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴

